fbpx

Robootika haridustehnoloog ja ümberõppe koolitaja

Võimalus arendada ennast industriaal robootika valdkonnas

Töö, mis pakub võimaluse Sinu seniseid kogemusi maksimaalselt rakendada

Töö mis avab uusi väljakutseid

Trelleborg_KSM0482-800px

Mida JOB4BOT teeb?

Aitame tootmisettevõtetel vähendada käsitööd robotite ja automatiseerimise lahenduste abil.

Tehnoloogiad mida meie kasutame

Universal Robots

Universal Robots UR5 - tootmise automatiseerimine ja digitaliseerimine

Robotiq

Hand-e-haarats

xArm (Varsti saabub)

xArm - lightest and most affordable collaborative rovbot. Ask us more!

Koostöörobotid

Kiirem ja lihtsaim viis alustada automatiseerimisega

Haaratsid

Universal Roboti juhtpuldi kaudu häälestav ja programmeeritav

Soodsamad ja kergemad

Avatud platvormil toimivad koostöörobotid, mis on oma klassi soodsamaid ja kergemaid

Tööülesanded

Õppimine

Uute tehnoloogiate, toodete ja lahenduste testimine (õppimise ja teadmiste jagamise eesmärkidel)

Simulatsioonid ja demod

uArm, xARM, Universal Robots, iseliikuvate robotite ja robotnägemise abil tööstusliinide simulatsioonide loomine (koolituste ja demonstratsioonide otstarbeks)

Koolitamine

Robootika täiskasvanute ümberõpe- ja ainekavade väljatöötamine ning õppematerjalide koostamine (e-õppe, vahendid, programmid)

Tutvustus

uArm, xArm, Robotiq jms haridus komplektide tutvustus õppeasutustes

Ootused koolitajale

Lõpetatud kõrgharidus

Kasuks on

  • Teadmised ROS kohta
  • Huvi programmeerimise vastu (nt Python, C ++, C #)
  • CAD
  • Huvi “Robot vision” vastu
  • Huvi Robootika ja tööstuse automatiseerimise teemadel artiklite kirjutamise vastu
  • Süsteemne mõtlemine

Kandideerimiseks

Palun filmi paariminutiline video või screencast, kus vastad küsimustele:

Miks jäi Sulle just see töökuulutus silma?

Mis võidud saab ettevõtja robotiseerimisest?

Räägi üks õpetlik juhtum (vabalt valitud teemal) ja mida meie saaksime sellest õppida?

Saada oma CV ja salvestatud video link:

Võta ühendust ka siis, kui Sa arvad, et puudub kogemus mõne eelpool nimetatud tööülesande või nõudmise suhtes. Räägime ja mõtleme koos kuidas sellest üle saada - tel. 5021033